search
عربی
All Categories
  Menu Close

  سنگ توپاز

  هرگز برای خرید آنلاین طلا و جواهرات عجله نکنید. همیشه این نکته را برای خرید طلا در نظر داشته باشید که شما می‌توانید از محصولات بی‌شماری که در سایت‌های فروشگاهی طلا و جواهر وجود دارد دیدن کنید، مقایسه کنید و با جدید‌ترین محصولات آشنا شوید. قیمت‌ها را در وب‌سایت‌های مختلف مقایسه کنید. هنگامی که طرح خاصی برای اکسسوری مورد نظر خود در ذهن داشتید، می‌توانید با فروشگاه‌های اینترنتی صحبت کنید و از تیم پشتیبانی برای خرید و سفارش خود کمک بگیرید.

  کارشناسان کافه سیلور همیشه در کنار شما به عنوان مشاور هستند

  خرید و فروش شمش نقره , ساچمه نقره و ساچمه نقره ترکیه و تسبیح نقره ترکیه ای و ایرانی جزیی و کلی بهترین قیمت نقره بازار تهران  ارسال به سراسر کشور با فاکتور معتبر تضمینی (تماس بگیرید 09123498666)

  catalog.orderby
  catalog.pagesize catalog.pagesize.perpage

  خرید و فروش شمش نقره , ساچمه نقره ، گردنبند نقره و ساچمه نقره ترکیه و تسبیح نقره ترکیه ای و ایرانی جزیی و کلی بهترین قیمت نقره بازار تهران  ارسال به سراسر کشور با فاکتور معتبر تضمینی (تماس بگیرید 09123498666)

  Rokab Topaz Tehran Fathian رکاب نقره توپاز طهران فتحیان

  Rokab Topaz Tehran Fathian رکاب توپاز طهران فتحیان

  Rokab Topaz Tehran Fathian رکاب توپاز طهران فتحیان

  سنگ توپاز یکی از سنگ هایی می باشد که اعتقادات مختلفی در رابطه با آن وجود دارد. به طور کلی یونانیان آن را نمادی از خورشید می دانند و این قابلیت را دارد تا بتواند سحر و جادوهای مختلف را باطل کند. نامی  که به این سنگ اختصاص داده شده است برگرفته از نام یک جزیره می باشد که واقع شده در دریای سرخ است. رنگ های مختلفی از این سنگ دیده شده است ولی رایج ترین نوع آن زرد و آبی می باشد.

  به غیر از این موارد می توان به رنگ هایی همچون زرد، صورتی، سبز و بیرنگ اشاره کرد. خواص مختلفی در این سنگ وجود دارند و در کنار آن ها کاربردهای مختلفی را از آن مشاهده می کنید که در ادامه به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. پس همراه ما باشید.

  چه خواص درمانی ای در سنگ توپاز وجود دارند؟

  یکی از دلایلی که باعث جذب افراد به سمت این سنگ شده اند، خواص درمانی متعددی هستند که در آن به چشم می خورند. از این خواص می توان به موارد زیر اشاره داشت:

  • بیماری های کبدی و پوستی را تا حد قابل توجهی التیام می بخشد.
  • باعث تقویت و تنظیم کلیه ها می شود.
  • نوع آبی رنگ این سنگ از قابلیت ویژه ای برخوردار است. به گونه ای که می تواند باعث تقویت صدا شود و التهاب گلو را تا حد بسیار زیادی از بین ببرد.
  • همچنین آن دسته از افرادی که اعصاب چندان قوی ای را ندارند می توانند از سنگ توپاز برای تقویت اعصاب و همچنین از بین بردن افسردگی استفاده کنند.

  سنگ توپاز| سنگ زینتی| سنگ گرانقیمت

  چه نمادهایی در این سنگ به چشم می خورند؟

  سنگ ها برای این خلق شده اند که نماد و یا سمبلی از چیزی شوند و سنگ توپاز نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. به طور کلی از این سنگ به عنوان ماه تولد متولدین آبان و آذر یاد می شود. می تواند افراد را در برابر حسادت های دیگران محافظت کند و همچنین نمادی است که می تواند رویاهای بد را دور کند.

  برای خرید طلا آنلاین به سایت کافه زر مراجعه کنید.

  Filters Close
  آموزش بورس
  قالیشویی بابل بابعباس
  categories